Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Stan wód w rzekach

Stan Wód

Pogoda

Faza księżyca


Kalendarz brań

brania

Nasi Przyjaciele

salmo

lusox
PSW

Sum

ATUT

O klubie

Klub Wędkarstwa Spinningowego „ZANDER” powstał w 1998 roku z inicjatywy kilku spinningistów zrzeszonych w Kole PZW nr 12 w Nowej Dębie, którzy postanowili zrzeszyć się w celu organizacji wspólnych wyjazdów, spotkań, wymiany doświadczeń, uczestnictwa w zawodach a także ochrony wód naszego regionu.
Początkowo Klub był założony przy Kole PZW nr 12 w Nowej Dębie i nosił nazwę Klub Wędkarstwa Spinningowego ZANDER lecz w związku ze zmianami w powoływaniu Klubów w 2004 roku Zarząd Klubu został zmuszony do zmiany nazwy Klubu na Klub Wędkarstwa Sportowego ZANDER.
W 2007 roku dzięki współpracy z Zarządem Okręgu PZW w Tarnobrzegu Klub został do niego przyłączony ale siedzibą Klubu nadal pozostało Koło PZW nr 12 w Nowej Dębie.
Członkowie Klubu pomimo przyłączenia do Okręgu nadal współpracują z Kołem PZW nr 12 w Nowej Dębie pomagając przy organizacji wszelakich imprez organizowanych przez Koło oraz sędziując zawody wędkarskie.
Ponadto członkowie klubu stratują w zawodach wędkarskich zarówno na szczeblu krajowym jak i lokalnym.
Członkowi Klubu od kilku lat uczestniczą też w zawodach towarzyskich organizowanych przez Redakcję Wędkarza Polskiego takich jak Puchar Wędkarza Polskiego i Spinning Bugu. Klub do swoich największych osiągnięć zaliczyć może zdobycie tytułu I Vce Mistrza Polski w klubowych Spinningowych Mistrzostwach Polski.

Wygenerowano w sekund: 0.03
25,546 Unikalnych wizyt